ßßß
Składniki:1 szklanka naturalnego jogurtu typ grecki 0%3 połówki brzoskwiń w lekkim syropie2 średnie pomarańcze + sok z jednej pomarańczy3 małe mandarynkiPrzygotowanie:Jogurt miksujemy delikatnie z 2 połówkami brzoskwiń. Trzecią połówkę brzoskwini kroimy w drobną kosteczkę. Wkładamy do miski. Pomarańcze i mandarynki obieramy i kroimy w kosteczkę. Mieszamy z brzoskwinią. Wykładamy do przygotowanych pucharków. Wyciskamy sok z jednej pomarańczy. Skrapiamy nim naszą sałatkę. Na wierzch owoców wykładamy łyżką przygotowany wcześniej brzoskwiniowy jogurt.Smacznegoponiedziałek, 23 marca 2015, matleenpoleć znajomemu » śledź komentarze (rss) »KomentarzeOstatnie wpisyDaktylowe trufelki z ...Black banana cake. Czarne ...Podsmażane tortille z ...Waniliowo-jagodowy deser ...Jakość, smak i zdrowie. ...Deser w rustykalnym stylu. ...Ręcznie robione, z pasją ...10 szybkich przepisów na ...Piernikowa chmurka z karobową ...KONKURS URODZINOWY! Proste ...KONKURS URODZINOWY!
Słodkie okruszkiPrawa autorskieTreści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody i wiedzy stanowi naruszenie praw autorskich, majątkowych i osobistych. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.Kontakt: [email protected] [email protected] Nawiązanie współpracyBędzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza.Tu mnie znajdziecie:Tu mnie znajdziecie:
Tu mnie znajdziecie:Tu mnie znajdziecie:Tu mnie znajdziecie:Tu mnie znajdziecie:Tu mnie znajdziecie:Zapraszam na InstagramOdwiedź na Pintereście profil użytkownika Słodkie okruszki.Pisz blog