Herbaty wspomagające odchudzanie

nazwa

Wykonanie

Już od dawna wiadomo, że zielona i czerwona herbata pozytywnie wpływają na proces odchudzania. W sklepie możemy znaleźć ich coraz więcej i nawet o różnych smakach. Jednak najlepsze herbaty to nie te w torebkach, ale sypane, kupowane na wagę. Można je dostać w prawdziwej herbaciarni lub sklepach herbacianych np. internetowych. Zostałam poproszona o przetestowanie herbat od sklepu HERBIT . Dziś doszła do mnie przesyłka. Co tydzień będę zdawała relację czy rzeczywiście dzięki herbacie moje efekty są bardziej widoczne :) Ponoć dzięki regularnemu piciu czerwonej herbaty można stracić nawet 10 kg miesięcznie. Chętnie się przekonam. Oczywiście nie rezygnuję ze zdrowego odżywiania i ćwiczeń, ponieważ nie oszukujmy się zjadając, co popadnie i leżąc cały dzień przed TV nie schudnę, wręcz przeciwnie. Jak już napisałam w tytule herbaty WSPOMAGAJĄ, a nie odchudzają.
Jako pierwszą otworzyłam Pu-erh ZIMOWĄ. Podejrzewam, że tego smaku nie pobije żadna inna. Uwielbiam jej zapach. Jej nazwa nie wzięła się znikąd, pachnie świętami Bożego Narodzenia. Bardzo lubię cynamon i goździki połączone z mandarynką. Jest na prawdę pyszna.
Muszę przyznać, że jestem człowiekiem, który nie pije kawy (nie ciepię jej!), herbaty sporadycznie jak już to zieloną, ale rzadko. Często śmieją się ze mnie, że idę w gości i piję wodę, ale ja na prawdę ją lubię. Może po tym eksperymencie przekonam się do częstszego picia herbat, czemu nie?
Co pisze sklep o tej herbacie?
Czerwona herbata Pu-erh Zimowa jest idealnym kompanem podczas chłodnych wieczorów. Doskonale wpłynie na Twój organizm, a dodatkowo jeśli jest pita po każdym posiłku rewelacyjnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.
Skład herbaty Pu- erh Zimowa: cynamon, goździki, kawałki migdałów, bławatek, saflor, cynamonowo-migdałowo-mandarynkowy aromat.
Właściwości herbaty Pu-erh Zimowa:
wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,
działa uspokajająco,
znakomicie wpływa na procesy trawienne,
wspomaga pracę wątroby,
poprawia pamięć,
obniża poziom cholesterolu,
obniża ciśnienie
Dziękuję Herbit za prezent w postaci próbek herbat, kubka firmowego i zaparzacza :)
Źródło:http://dietetycznepysznosci.blogspot.com/2016/01/herbaty-wspomagajace-odchudzanie.html