ßßß Cookit - przepis na Chwytak silikonowy

Chwytak silikonowy

nazwa

Składniki

Wykonanie

C h cia łabym Wam przedstawić kolejn e gad żety kuchenne, które mogą się przydać w kuchni .
"Niewielki gadżet o wielkiej mocy. Osłonka na palce chroni przed poparzeniem przy przenoszeniu np. gorących talerzy. Doskonale spisuje się przy korzystaniu z kuchenki mikrofalowej. Zastępuje ściereczki i inne izolatory, a dodatkowo umożliwia precyzyjne ruchy dłoni. Chwytak został wyprofilowany i karbowany, aby się nie ślizgał.
Wykonany z wysokogatunkowego silikonu przystosowanego do temperatur do 250 'C . Przystosowany do mycia w zmywarkach,5-tetni a gwara ncja ."
Dostępny w trzech kolorach, do obejr z eni a tutaj : klik .
Cena: 20 zł
Op inia : Za łapką silikonową rozglądałam się już od dłuższego cz asu. Chwytak d o brze s pełnia swoja rolę, nie ześlizguje się z talerz a. Z ajmuj e niewiele miejsca w kuchni, łatwo go schować . S kończyło się wyjmowani e go rącego talerz a z m ikrofaló wki rękawicami czy ściereczką. Najlepiej sprawdza się w przypadku płaskich talerzy .
D o m iseczk i czy głębokiego talerza też można używać, pod warunkiem, że są wy pełnione do połowy wys okości . Polecam.
Wielofunkcyjny otwieracz do butelek
"Służy do otwierania zarówno butelek z kapslem, jak i nakrętką (dostosowuje się do różnych rozmiarów nakrętki). Ten niewielki gadżet został wyposażony w metalowe kółko, dzięki któremu z powodzeniem wykorzystasz go jako breloczek do kluczy. Przystosowany do mycia w zmywarkach,5-tetni a gwara ncja . " Dostępny w trzech kolorach do obejr z eni a tutaj : klik .
Cena: 15 zł
Op inia : Przyznam, że byłam zaskoczona tym gadżetem, który otrzymałam, ponieważ nigdy nie miałam problemu z otwieraniem butelek zakręcanych;).
Otwieracz w moim przypadku, używany jest tylko do otwierania kapsl owanych butelek . Uważam, że jego cena jest trochę za wysoka .
A już niebawem, po przekroczeniu 150 . 000 odsłon zostanie ogłoszony konkurs z firmą Trudeau :)
Źródło:http://nietracczasunagotowanie.blogspot.com/2013/03/chwytak-silikonowy-i-otwieracz-do.html