Jak zwiększyć pewność siebie? (Kurs Zbuduj pewność siebie)

nazwa

Składniki

Wykonanie

Anna Golasinska 1 lutego 2021
Jak zbudowałam swoją pewność siebie? Co zrobiłam, aby ją wypracować? Nauczyłam się jej, a może się z nią urodziłam? Dostaję od Was masę pytań o to, j ak wypracowałam swoją pewność siebie i jak to się stało, że umocniłam ją tak bardzo, że nie boję się sięgać gwiazd. Odpowiedź jest bardzo prosta – musiałam ją sobie wypracować . Nie było to łatwe i nie trwało też kilku krótkich chwil. Pewność siebie to coś, co wymaga wiele wysiłku, ćwiczeń oraz wiary w to, że może nam się udać. Pytań było tak wiele, że postanowiłam zebrać je, przemyśleć i stworzyć kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie, w którym każda z nas może wziąć udział. To e-book pełen wiedzy, teorii i ćwiczeń, które nakierują Cię na to, co robić, aby zbudować swoją pewność siebie.
Jak zwiększyć swoją pewność siebie? Przede wszystkim musisz poczuć, że jesteś tego warta! To właśnie nasze kompleksy w dużej mierze p owstrzymują nas przed osiągnięciem tego, czego pragniemy. Boimy się tego, co powiedzą o nas inni, że będziemy poddane krytyce, jeśli powinie nam się noga. Mając wysokie poczucie własnej wartości i świadomość tego, że j esteśmy pewne siebie, zdobędziemy szczyty – a przynajmniej pomoże nam to uwierzyć, że jesteśmy w stanie je zdobyć. Musimy przerodzić nasze słabe strony w atuty odbierając “broń” tym, którzy mogliby nas krytykować. Oczywiście mówi się, że nie powinniśmy przejmować się opinią innych ludzi, ale umówmy się – jeśli nasza pewność siebie jest na niskim poziomie, będziemy brać do siebie każde złe słowo, jakie zostanie do nas lub o nas powiedziane.
Co możemy zrobić, aby to zmienić? Pracować nad sobą! Możesz zacząć od tego, aby poczuć się bardziej atrakcyjną w swoich oczach, co pomoże zbudować mocny fundament Twojej pewności siebie. Napisałam kiedyś o tym tekst “Jak poczuć się atrakcyjną?” – możesz przeczytać go tutaj i przetestować wskazówki, jakie w nim znajdziesz.
Jednak przede wszystkim polecam Ci coś, nad czym długo pracowałam. Coś, co pozwoli mi przeprowadzić Cię przez kilka etapów i pomóc w tym, aby zbudować Twoją pewność siebie. Polecam Ci zdecydować się na kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie, który w 6 dni pokaże Ci, jak zbudować dobre fundamenty do tego, abyś mogła rozwijać swoją pewność siebie!
Na czym polega k urswoyzwanie Zbuduj pewność siebie? Przede wszystkim na zbudowaniu Twojej pewności siebie lub umocnieniu jej, abyś sięgała gwiazd i podbijała Świat. Abyś pokonała to, co cię ogranicza i zaczęła spełniać marzenia.
Trwa przez 6 dni – jeden rozdział kursu przeznaczony jest na jeden dzień, aby każdy znalazł czas na jego przerobienie.
Każdy rozdział składa się nie tylko ze s zczegółowego omówienia tematu, ale zawiera również afirmacje, które pomogą zmienić nastawienie oraz ćwiczenia, aby przerobić konkretne zagadnienie w praktyce.
Codziennie przez 6 dni trwania kursowyzwania na Instagramie @anna_sudol odbędą się live’y z ciekawymi gośćmi (od 01.02.2021 do 06.02.2021). Będę rozmawiała z silnymi, nieustraszonymi kobietami, dla których pewność siebie stała się ich wizytówką. Poznamy ich sposoby, usłyszymy rady – wszystko, co pomoże nam zbudować naszą pewność siebie. Będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i inspirować innych do działania.
Kupując kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie, możesz przerobić je w dowolnym momencie swojego życia, jednak zachęcam Cię, abyś zrobiła to razem ze mną od 01 . 02.2021 do 06 . 02.2021, kiedy trwają live’y, gdzie możesz zadawać pytania mi oraz gościom, którzy do nich dołączą .
Czym jest pewność siebie? Co oznacza dla Ciebie?
Pierwszy dzień wyzwania poświęcimy na odrobinę teorii. Pomogę Ci zrozumieć, c zym dla mnie jest pewność siebie i wypracować swoją własną definicję tego zagadnienia. Od razu z budujesz dobry fundament, na którym w dalszej części kursowyzwania będziesz budowała swoją pewność siebie.
Odzyskaj kontakt ze sobą.
Ten rozdział pomoże Ci zrozumieć, dlaczego Twoja pewność siebie nie jest zbyt wysoka. Odkryjesz, co Cię ogranicza oraz w jakich sytuacjach brakuje Ci pewności siebie, abyś wiedziała, nad czym musisz popracować.
Czas na porządki!
W tym rozdziale znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci sobie wszystko ułożyć. To, czego dowiedziałaś się o sobie wymaga uporządkowania, zanim przejdziesz do kolejnego etapu kursu.
Jak mieć gdzieś zdanie innych ludzi?
W tym dniu kursowyzwania pokażę Ci, że nie warto przejmować się opinią innych, a nawet można odsunąć te osoby, których zachowania są dla nas toksyczne. Zobaczysz, jak stać się swoim własnym autorytetem i przekuć tę umiejętność w zdolność do nieprzejmowania się opinią innych.
Jak przestać się porównywać do innych ludzi?
To rozdział, do którego warto przywiązać bardzo dużą uwagę – przedstawię Ci tam zagadnienie pozytywnej zazdrości i pokażę, że to, co często obserwujemy na Instagramie, często nie jest takie, na jakie wygląda.
Doceniaj. Patrz w przyszłość i działaj.
W tym rozdziale pomogę Ci przekuć Twoje słabsze strony w atuty i pokażę jak znaleźć to, co w sobie pokochasz. To moment, aby podkreślić wszystkie cechy, które podbudują oraz umocnią Twoją pewność siebie.
Kursowyzwanie jest dla wszystkich – dla Ciebie, Twojej mamy, siostry lub przyjaciółki. Możesz przerobić go sama lub podarować kurs bliskiej osobie, aby pokazać jej, że może zawalczyć o siebie i wypracować wysokie poczucie własnej wartości. Nawet jeżeli czujesz, że jesteś nieustraszona oraz pewna siebie, to ten kurs może przydać się również Tobie – przećwiczysz techniki i afirmacje, które jeszcze bardziej umocnią to, jak postrzegasz siebie.
A może zastanawia Cię:
Dlaczego tracimy pewność siebie?
Co daje nam pewność siebie?
Czym jest pewność siebie?
Czy da się nauczyć pewności siebie?
Jak zwiększyć pewność siebie?
Jak ćwiczyć pewność siebie?
W jaki sposób nabrać pewności siebie?
Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w kursowyzwaniu Zbuduj pewność siebie, a część z nich omówimy również na live’ach.
Tworząc k ursowyzwanie Zbuduj pewność siebie chciałam zrobić dla Ciebie coś dobrego, chciałam pokazać, że możesz zdobywać szczyty, jeśli tylko przekroczysz ograniczające Cię bariery. Postanowiłam jednak iść o krok dalej i szerzyć jeszcze więcej dobra, skoro mam taką możliwość. Kupując kursowyzwanie wesprzesz cel charytatywny i pomożesz innym! Wszystkie środki ze sprzedaży Zbuduj pewność siebie trafią w ręce tych, którzy naprawdę ich potrzebują, a Ty otrzymasz wiedzę, jakiej potrzebujesz do umocnienia własnej pewności siebie. Nie czekaj – czas zrobić coś dobrego dla siebie i innych!
Źródło:https://annasudol.pl/zbuduj-pewnosc-siebie